כך תתכננו אירוע בת מצווה שמח ומיוחד, שגם הנערה וגם האורחים לא ישכחו.

לא להאמין אבל היא כבר בת 12 וגם אתם, כמו משפחות רבות אחרות, רוצים לחגוג לה באירוע מיוחד. גרים ברעננה והסביבה ורוצים לדעת איך עושים זאת? תוכלו להיעזר ברשימת הטיפים הבאה.

תכנון בת מצווה מא' ועד ת'

השלב הראשון הוא להחליט על קונספט לאירוע, כאשר אלו האפשרויות העיקריות אשר עומדות בפניכם:

  • חגיגה בבית עם מספר מצומצם של מוזמנים.
  • חגיגה גדולה באולם אירועים.
  • חגיגה נפרדת לחברים והחברות של הנערה ולבני המשפחה.
  • חגיגה במועדון בת מצווה ברעננה.

כל משפחה ומה שמתאים לה, אך כדאי לדעת שכיום רוב הנערות מעדיפות לחגוג במועדון, כדי שהאירוע יהיה צעיר, דינמי ומודרני. אם אתם מתגוררים ברעננה והסביבה, תוכלו למצוא בקלות מועדון בת מצווה ברעננה, המתאים לאירועים ויכול להכיל בצורה מרווחת את רשימת המוזמנים שלכם.

השלב השני הוא להרכיב רשימת אורחים. בשלב זה כדאי להתמקד באווירה שאתם רוצים שתהיה באירוע. אם כבר החלטתם לערוך את האירוע במועדון בת מצווה ברעננה, הגיוני שרוב המוזמנים יהיו החברים והחברות של הנערה. כמובן שניתן להזמין גם את בני המשפחה המורחבת, שכנים וחברים שלכם ההורים.

השלב השלישי הוא להחליט על מסגרת תקציב. כיום יש תוספות רבות ואטרקציות לאירועים, והבחירה יכולה להיות מבלבלת. כדי שלא תיכנסו להוצאות כספיות רבות חשוב לקבוע כבר בהתחלה סכום כללי ולראות איך ניתן לחלק אותו לסעיפים השונים, כמו: בגדים לאירוע, מועדון אירועים, הזמנות, אטרקציות, צלם וכן הלאה.

השלב הרביעי הוא להיעזר באנשים עם ניסיון בתכנון והפקת אירועים ובת מצוות. אתם יכולים לבחור בין חברת הפקות לבין מכרים שחגגו לא מזמן ויוכלו לחלוק עמכם את המסקנות שלהם. אפשרות נוספת היא לחפש מלכתחילה מועדון בת מצווה ברעננה, המעסיק צוות שיוכל ללוות אתכם ולייעץ לכם מניסיונו כדי שתוכלו לתכנן אירוע בלתי נשכח. היתרון בכך הוא שהצוות ידע למה אתם מצפים ומה סוכם ולכן יוכל לוודא שהאירוע מתנהל על פי התכנון.

כך, תוכלו להגיע לאירוע כמו אורחים, להתייחס לכל אחד מהמוזמנים וליהנות מכל רגע!

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *